ارسال به دوستان چاپ خبر
تاریخ انتشار:1395/10/08 16:25:20     
روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده

پیام دکتر عثمانی به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه 9 دی

دکتر عثمانی عضو هئیت رئیسه مجلس و نماینده مردم فرهیخته بوکان در پیامی فرا رسیدن سالروز حماسه 9 دی را گرامیداشت
سرویس:
پیام دکتر عثمانی به مناسبت فرا رسیدن سالروز حماسه 9 دی

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده دکتر عثمانی نماینده مردم فرهیخته بوکان بمناسبت فرا رسیدن 9 دی با انتشار پیامی سالروز حماسه (تجلی قدرت دست خدا وحرکت ماندگار) را گرامی داشت
متن پیام:

حماسه ۹ دی نماد مردمی بودن انقلاب و نظام است

 

۹ دی ۲۲ بهمن دیگری در تاریخ کشور است که خالق و صاحب آن کسی جز ملت بزرگ ایران نیست. نهم دی نشان داد که ملت با بصیرت ایران در گردابهای سیاسی، مسیر اصیل انقلاب و آرمانهای انقلاب شکوهمند خود را گم نخواهند کرد و در هیاهوی سیاسی و جناحی بر اساس نگاه و مشی رهبر معظم و معزز خود حرکت خواهند کرد و از ریل مصلحانه، مشفقانه و مستقیم انقلاب خارج نخواهند شد.

نهم دی نشان داد که صاحب و حافظ انقلاب مردم ولایت مداری هستند که همه چیز خود را برای حفظ و پیشرفت کشور فدا می کنند و مردم علیرغم مشکل بیکاری و نارسایی های اقتصادی، اصل نظام و انقلاب را با تمام توان حفظ می کنند و منافع ملی را بر منافع جناحی و شخصی خود ترجیح می دهند. بدون شک تا چنین ملتی را داشته باشیم، هیچ قدرنی یارای خودنمایی در مقابل ایران اسلامی را نخواهد داشت.

ثبات کشور و امنیت پایدار آن مرهون ملتی است که ۹ دی یکی از نمادهای حضور آنان جهت پاسداری از آرمانهای انقلاب و کیان کشور عزیزمان ایران است. امید است ما مسئولین بتوانیم قدر رهبری معظم انقلاب، شهدای گرانقدر انقلاب و این ملت شریف و امانتی را که به ما سپرده اند، بدانیم و آنچه موجبات رضای حق تعالی و ملت قدردان کشورمان را فراهم می کند به انجام رسانیم.

۹ دی روز ادای دین مردم به انقلاب و شهدای گرانقدر آن بود و روزی بود که بار و وظیفه امانتداری را بر گردن مسئولین انتخابی و انتصابی کشور سنگین و سنگین تر نمود که امید می رود با توکل به خداوند متعال، مسئولین در ادای این دین سرافراز و موفق باشند.

برنامه هفتگی فایل های صوتی و تصویری
شماره پیامکی دفتر ارتباطات مردمی