ارسال به دوستان چاپ خبر
تاریخ انتشار:1395/10/26 15:48:26     
روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده

آماده بهره برداری شدن طرح توسعه بیمارستان بوکان

طرح توسعه بیمارستان شهید قلی پور بوکان در دهه فجر امسال به بهره برداری میرسد
سرویس:
آماده بهره برداری شدن طرح توسعه بیمارستان بوکان

به گزارش روابط عمومی دفتر ارتباطات مردمی نماینده،به نقل از خبرگزاری صداوسیمای استان آذربایجان غربی،مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان بوکان گفت: طرح توسعه آماده بهره برداری شدن طرح توسعه بیمارستان بوکانبیمارستان شهید قلی پور این شهرستان در دهه فجر امسال به بهره برداری می رسد.

محمد عباسی افزود: طرح توسعه بیمارستان شهید قلی پور در زمینی به مساحت 25 هزار و 336 متر مربع و با زیربنای هفت هزار و 986متر مربع در 2 طبقه در حال اجراست.

با اتمام این طرح که عملیات اجرایی آن از سال 87 آغاز شده است، تعداد تخت های این بیمارستان از 97 به 250 تخت افزایش می یابد.
وی با اذعان به اتمام این طرح گفت: با افتتاح طرح توسعه بیمارستان بوکان 40 تخت مراقبت های ویژه نیز در این بیمارستان به بهره برداری می رسد که علاوه بر تامین نیاز جمعیت این شهرستان، به سایر شهرستان های همجوار نیز در بخش مراقبت های ویژه از جمله سی.سی.یو و آی.سی.یو خدمات دهی خواهد شد.

عباسی ادامه داد: طرح توسعه بیمارستان شهید قلی پور بوکان شامل بخش های درمانگاه، جراحی زنان و مردان، مراقبت های ویژه، آزمایشگاه، رادیولوژی، رادیوگرافی، ام.آر.آی، سی.تی.اسکن، سی.سی.یو، آی.سی.یو، داروخانه و دیگر بخش های بیمارستانی است.

وی با اشاره به تامین تجهیزات این واحد بهداشتی تصریع کرد : 110 نیروی پرستار نیز در این واحد بیمارستانی به وسیله برگزاری آزمون جذب می شوند.

برنامه هفتگی فایل های صوتی و تصویری
شماره پیامکی دفتر ارتباطات مردمی